Odinstalować Block.policeprotector.biz

Jak odinstalować Block.policeprotector.biz – odinstalować Block.policeprotector.biz

Jest ekran komputera jest zamknięty? Ekranie komputera jest zalany fałszywe reklamy i pop up? Nie paniki! Jej tylko objawy Block.policeprotector.biz szkodnika, który może w stanie zainfekować wszystkie wersje Windows PC. Ten agresywny RansomWare infekuje komputer poprzez Window wiadomości spamowych, dołączonego pobrania, P2P sieci wymiany lub niebezpiecznego przeglądania sieci. To może zablokować ekran komputera i zapytać zapłacić fine.The głównym motywem tego niebezpiecznego szkodnika oszustwa w celu uzyskania pieniędzy od niewinnego użytkownika komputera.

Tak szybko, jak to wykonać po zainstalowaniu w komputerze i skorumpowanego całego systemu Okno PC. Wysyła powiadomienie, że ekran komputera został zablokowany z powodu niektórych nielegalnych działań na komputerze. Aby odblokować komputer trzeba zapłacić grzywnę z Ukash lub Paysafecard. Wykorzystuje keyloggery i screenshoot włamać poufne dane i wysłać do hakerów internetowych. Jest w stanie wyłączyć ustawienia zapory lub antywirusa program.To zabezpieczenia komputera z tych nieprzyjemnych infekcji trzeba zawsze zaktualizować program antywirusowy i zawsze dbać o komputer podczas przeglądania Internetu. Sugeruje się, aby usunąć Block.policeprotector.biz tak szybko jak to możliwe.

Image Hosted by ImageShack.us

Opis techniczny Block.policeprotector.biz

Tak szybko, jak to zagrożenie wchodzi w komputerze użytkownika, to powtarza się z drugim za pomocą nazwy MS08-67 lub (Microsoft Windows Server Service RPC Handling Remote Code Execution Vulnerability). Rozprzestrzenia się całego systemu w krótkim czasie i w przypadku pierwszego, wydaje się niemożliwy do usunięcia Block.policeprotector.biz zainfekowanego komputera. Block.policeprotector.biz dołączonego do kilku kodów zakaźnych i wstrzykuje jej złośliwych kodów do rejestru zainfekowanego komputera i sprawia, anty-wirus, który jest zainstalowany w nim, zupełnie nie-wykonalne przeanalizować ją prawidłowo i zakończyć go z systemu i kontynuuje ta infekcja czynów zabronionych.

Infekcja zaraża cały system i wszystko łamie wszelkie emulatory systemu, ponieważ jest mnóstwo podwójną warstwą kasował UPX. Został on zaprojektowany przez cyberprzestępców z wielu form szyfrowania, które sprawia, że bardzo trudno go znaleźć na spróbować. Nie może być zapisany na biurku, ponieważ nie posiada nagłówka PE. Jednym z najbardziej niebezpiecznych części tej infekcji, że udaje się być normalny pamięci dedykowanych stron, ale w rzeczywistości, niszczy cały proces wykonywalny wewnątrz komputera. Tak więc, to jest bardzo potrzebne, aby odinstalować Block.policeprotector.biz bezpośrednio z komputera.

Image Hosted by ImageShack.us

Możliwe przyczyny zakażenia Block.policeprotector.biz

Wiele wirusów i spyware zostały wprowadzone przez cyberprzestępców do wraku i spustoszenie wewnątrz komputera i jest obecna na całym świecie. Block.policeprotector.biz jest również jedną z tych wirusów komputerowych, które bardzo potajemnie zakrada się do dysku systemowego. Jest tak wiele sposobów, za pomocą tych infekcji jest do komputera. System Windows zostaje zainfekowany takiego zakażenia z powodu następujących powodów

 1. Jeśli system nie jest obejmuje najnowsze aktualizacje zabezpieczeń, a następnie komputer zostanie zaatakowany przez wirusa, jak Block.policeprotector.biz.
 2. Słabe hasło administrator często sprawia, że drogę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania w celu uzyskania dostępu do systemu.
 3. Wstawienie dowolnego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej, takich jak pendrive, dysk USB, etc napęd zip do systemu również komputer spotkać się z programami szpiegującymi.
 4. Zagrożenia również dostęp do komputera podczas udostępniania plików i folderów nieuwierzytelnionym głównie poprzez bluetooth przy aktywacji wewnątrz systemu.
 5. Gry online, gry, oglądanie filmów itp. z niebezpiecznej lub niezaufanych linku internetowej może dokonać drogę do Block.policeprotector.biz, aby dostać się do systemu.

Jak sprawdzić, czy komputer jest zainfekowany przez Block.policeprotector.biz

W tym nowoczesnym i szybko rozwijającym się świecie, cyberprzestępcy robią sposób, aby oszukać i uwalnia wirusa komputerowego z ich stanowiska pracy, aby dostać się do systemu i Block.policeprotector.biz jest bardzo dobrym przykładem. To potajemnie zakrada się do komputera bez wiedzy czy świadomości i dostaje przeniknął do wnętrza dysku twardego bez twojej zgody. Jest tak wiele powodów, które są odpowiedzialne za to, takie jak brak oprogramowania antywirusowego w komputerze i program antywirusowy przestarzałej słaby itp., firewalla

Oto niektóre z typowych objawów, które poinformuje Cię o obecności Block.policeprotector.biz do komputera z systemem Windows:

 1. Otrzymasz kilka wiadomości-śmieci z nieznanego źródła.
 2. Kiedy szerokopasmowy modem nie jest używany, to pokazuje aktywność ruchu.
 3. Nowe zainstalowane programy zostanie automatycznie usunięta.
 4. Dostaniesz mnóstwo spamu w skrzynce odbiorczej.
 5. CD ROM i DVD nie jest wykrywany w systemie Windows.
 6. Głośniki komputerowe gra dźwięków losowo.
 7. Centrum zabezpieczeń systemu Windows już nie działa.
 8. Zajmuje dużo czasu, aby połączyć się z witryn, które są związane z oprogramowania antywirusowego.
 9. Nie będą mogli zaktualizować system operacyjny Windows.
 10. Obecność pliku autorun.inf w kosza systemu na dysk twardy.
 11. Komputer zostanie uruchomiony ponownie przypadkowo i niespodziewanie.
 12. Wskazania wydane przez menedżera zadań o dużej ilości zastosowań procesora.
 13. Nieprawidłowe i uszkodzony wydruki, które można podjąć z systemu.

Może być kilka innych objawów, ale jedno trzeba zrozumieć, że te wskazówki sprawią, że świadomość na temat obecności katastrofy w komputerze. Tak więc, jeśli zauważyć, każdy z objawów wymienionych powyżej, to trzeba odinstalować Block.policeprotector.biz tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zawsze należy pamiętać, że “lepiej zapobiegać niż leczyć“!!

Image Hosted by ImageShack.us

Block.policeprotector.biz Tworzy szkodliwe pliki na dysku twardym

Gdy Block.policeprotector.biz wejścia zyski w komputerze, generuje wiele złośliwych i innych powiązanych plików wewnątrz zainfekowanego komputera. Niektóre z nich są wymienione poniżej:

 • %Temp%\Block.policeprotector.biz
 • %AppData% Block.policeprotector.biz
 • %LocalAppData%\Block.policeprotector.biz
 • %LocalAppData%\Block.policeprotector.biz.exe
 • %CommonAppData%\Block.policeprotector.biz

gdzie;

 1. % Temp% odnosi się do folderu Windows Temp
 2. % AppData% odnosi się do bieżących danych użytkowników aplikacji folderu.
 3. % CommonAppData% odnosi się do katalogu danych aplikacji do profilu All Users.
 4. % LocalAppData% odnosi się do obecnych użytkowników Ustawienia aplikacji Danych Lokalnych folderze.
 5. % CommonAppData% odnosi się do folderu Dane aplikacji w profilu All Users.

Block.policeprotector.biz alarmuje wszystkie ustawienia systemowe i modyfikuje wpisy rejestru z edytora rejestru systemu Windows. Tworzy wiele szkodliwych plików. Niektóre z nich są w następujący sposób:

 • HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasses[Block.policeprotector.biz]
 • HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasses[Block.policeprotector.biz]
 • HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasses[Block.policeprotector.biz]
 • HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasses[Block.policeprotector.biz]

Te złośliwe pliki zmienia ogólne ustawienia i pracy z komputera z systemem Windows i wywołuje niepotrzebne procesy, które nie są bardzo łatwe do wykrycia. W ten sposób, że powoduje zmniejszenie sprawności systemu. Jeśli weźmiesz go lekko i nie odinstalować Block.policeprotector.biz bezpośrednio z komputera, niż trzeba będzie zapłacić wysoką kosztów w ciągu najbliższych dni.

Następstwa zakażenia Block.policeprotector.biz

Cóż, to jest bardzo trudno powiedzieć, czy twój system jest zainfekowany, czy nie. Spyware i wirusy zostanie zainstalowany bardzo głęboko do komputera bez Twojej zgody i ukryć obecność zakażenia. Block.policeprotector.biz również robi to samo. Nie będziesz miał pojęcia, jak szybko to wraki spustoszenie w systemie w bardzo krótkim czasie.

Szkodliwe działania Block.policeprotector.biz wyjaśnione są w następujących kategoriach:

Komputer mówi do mnie: Komunikaty o błędach i niechciane pop-up zostanie dołączony w harmonogramie. Otrzymasz wiele drażniących komunikatów zarówno podczas pracy na dowolnej aplikacji lub przeglądania Internetu. Warianty reklamy są wyświetlane, który mówi, że komputer jest w ciężkim niebezpieczeństwie i trzeba dbać o to szybko.

Tortoise & Ślimak pracuje szybciej niż PC: Ze względu na obecność Block.policeprotector.biz w komputerze, można zauważyć, że prędkość wydajność komputera został zdegradowany, a nawet uruchamiania i wyłączania z komputera zajmuje dużo czasu. Właśnie z powodu Block.policeprotector.biz, można napotkać komunikaty BSOD i losowe zamrożenie komputera.

Gdzie są moje pliki z tamtych lat? : Jak Block.policeprotector.biz wchodzi do komputera, usuwa wszystkie dane pliki i foldery, które są przechowywane w zainfekowanym komputerze bez wiedzy użytkownika. Nie będzie w stanie uzyskać dostęp do danych bankowych, wyciągów kart kredytowych i dokumentacji finansowej. Te zagrożenia sprawia, że ofiara ofiarą kradzieży tożsamości i kradnie pieniądze.

Oh _ Moja antywirusowe jest wyłączone: Innym objawem tej infekcji jest to, że całkowicie wyłącza antywirusa, który jest już zainstalowany na komputerze i sprawia, że jest bezużyteczny. Gdy dostaje antywirusowe wyłączona, to sprawia, że drogę do innych zagrożeniami takimi jak rogue anti-spyware, porywacza przeglądarki itp. adware na dostanie się do systemu, a tym samym powoduje dalsze uszkodzenia.

Mój PC Has Gone Dosłownie: Po tej infekcji, można zauważyć, że tło pulpitu jest coraz zmienił losowo bez Twojej zgody, sesje internetowe zostanie otwarty z ich plików własnych i biblioteka do uruchamiania aplikacji lub gry pobiera zniknął. Czasami mogą wystąpić jakieś dziwne dźwięki z głośników komputerowych.

Image Hosted by ImageShack.us

Block.policeprotector.biz blokuje dostęp do legalnych stron internetowych

Nikt nie może żyć szczęśliwie, gdy z spyware siedzi wewnątrz swoich komputerach. Należy się strzec, bo ze względu na obecność zagrożeniami, całe twoje dane są w ciężkim niebezpieczeństwie. Block.policeprotector.biz został wykryty jako bardzo szkodliwego zagrożenie w piaście Internetu i ma spreaded smutki na całym świecie ze względu na jego szkodliwych skutków. Najbardziej najgorsza część tej infekcji jest to, że przechwytuje się przeglądanie ustawień, dzięki którym nie będzie w stanie odwiedzić żadnych zagrożeń związanych z witryn internetowych i podczas próby, aby to zrobić, albo będziesz zostanie przekierowany do innych stron WWW lub zakaźnych TWOJA Przeglądarka dostaje rozbił.

Oto niektóre z parametrów są pod warunkiem, że Block.policeprotector.biz używa do blokowania dostępu do strony internetowej, które mogą pomóc pozbyć się tej infekcji z komputera.

 • activescan
 • adware
 • enigma
 • precisesecurity
 • bdtools
 • avast
 • trendmicro
 • bd_rem
 • cfremo
 • kill
 • stinger
 • avira

Ukrywa to istnienie na komputerze docelowym z normalnego oka poprzez szyfrowanie lub kodowania kodów. Zawiera “ładunek” i jest ono replikacji w naturze. Program Ładowność wewnątrz Block.policeprotector.biz powoduje kilka problemów wewnątrz zainfekowanego komputera i sprawia, że nie ma bardziej użyteczny. Tak więc, w całej perspektywie, trzeba dbać o komputer i natychmiast odinstalować Block.policeprotector.biz powinien z systemu.

Block.policeprotector.biz: modyfikuje ustawienia bezpieczeństwa systemu

Pierwszą rzeczą, że zagrożenie to jest, jest to, że kończy NtQueryInformationProcess z ntdll.dll w Edytorze rejestru systemu Windows. Po tym, zgodnie z nazwą komputera, to zagrożenie tworzy mutex nazwę i zapisuje się do procesów, takich jak svchost.exe i explorer.exe.

= “0” klucz rejestru jest modyfikowana z motywem do ukrywania złośliwych plików i jego atrybuty. Po to, że wykonuje “netsh interface tcp set globalne autotuninglevel = disabled” polecenie, które wyłącza auto tunning z komputera z systemem Windows.

duplikaty Block.policeprotector.biz się i generuje jeden lub więcej kopii siebie w jednym z następujących miejsc na dysku twardym zainfekowanego komputera:

 • %Temp%\[Random Name].dll
 • %System32%\[Random Name].dll
 • %Program Files%\Movie Maker\[Random Name].dll
 • %Program Files%\Internet Explorer\[Random Name].dll

Ta infekcja wylicza wszystkie istniejące admin users z dostępnych sieci i połączenia z żadnym z jednego nich, który ma słabe hasło. Zagrożenie to nie atak słownikowy na hasła. Niektóre przykłady są wymienione poniżej:

 • admin
 • admin123
 • administrator
 • access
 • account
 • academia
 • asdsa
 • boss123

Image Hosted by ImageShack.us

Block.policeprotector.biz Usuwanie ręczne dla programu Internet Explorer

 • Otwórz przeglądarkę Internet Explorer, a następnie przejdź do menu Narzędzia >> Zarządzaj dodać dodatki
 • Kliknij na pasku narzędzi i rozbudowa
 • Uninstall Block.policeprotector.biz programów związanych
 • Wybierz ‘dostawców wyszukiwania i kliknij na “Wyłącz propozycje”
 • Od Narzędzia >> Opcje internetowe, wybierz zakładkę Ogólne
 • Wpisz “Google.com” lub jakąkolwiek stronę jako stronę główną
 • Kliknij przycisk “OK”, aby zapisać ustawienia

Block.policeprotector.biz Usuwanie ręczne dla przeglądarki Mozilla Firefox

 • Otwórz przeglądarkę i przejdź do menu Narzędzia >> Add On
 • Wybierz “Extensions” >> Block.policeprotector.biz i uninstall
 • Resetowanie stronę z Narzędzia Opcje >>
 • Zmień stronę Google.com in English

Block.policeprotector.biz Usuwanie ręczne dla Google Chrome

 1. Otwórz Chrome i kliknij na ikonę Dostosuj
 2. Wybierz Opcje i wybierz “Basic”
 3. Zmień stronę Google.com in English
 4. Kliknij na “Zarządzaj wyszukiwarkami”
 5. Wybierz Google jako domyślną wyszukiwarkę

Odinstalować Block.policeprotector.biz z narzędzia do usuwania Block.policeprotector.biz

Jeśli system ma zainfekowany przez szkodliwe oprogramowanie, to nie ma powodu do paniki. Tutaj, dla wygody, Automatic Removal Tool jest pod warunkiem, że pomoże Ci pozbyć się tego szkodliwego oprogramowania całkowicie. Eksperci opracowali tego oprogramowania przy użyciu zaawansowanych algorytmów i technik specjalnych, które sprawia, że oprogramowanie bardziej skuteczne. Jest łatwy w obsłudze i oprogramowanie mogą być używane przez początkującego użytkownika. Pozwala spojrzeć na jej zaawansowanych funkcji, które jest bardzo pomocne w usuwaniu złośliwego oprogramowania z zainfekowanego komputera.

Skaner: Skaner umożliwia skanowanie całego systemu, takie jak System pamięci, plików rejestru oraz ciasteczek w kilka minut. Wyświetla listę szkodliwych programów, które są obecne w komputerze.

Help Desk: To oprogramowanie posiada funkcję help desk. Tutaj interfejs między eksperta i klienta zostały dostarczone. Możesz zadać do eksperta związana z oprogramowaniem i eksperci pomogą Ci wiedzieć o oprogramowaniu wyraźnie. Udogodnienia, takie jak wiadomości e-mail, coversation telefonicznych, czat online z ekspertem itp. są dostępne również na stronie pomocy technicznej.

Network Sentry: To oprogramowanie jest specjalnie zaprojektowany z motywem, tak że można mieć pełną kontrolę nad ustawieniami sieci systemowych. Monitory Sentry sieciowe, raporty i wyświetla błędy o miejscu, utrzymanie i pobrać dane konfiguracyjne miejscu i archiwa i raporty transmisji danych miejscu aktywności.

Kompatybilność: Jest kompatybilny z wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows, takich jak Windows XP, Windows Vista, Windows NT, Windows 8 i wszystko. Jest to bardzo proste i łatwe w obsłudze.

Guard System: Oprogramowanie działa jako strażnik. To bloki wykonanie szkodliwych programów i ograniczyć bramki dla wszystkich szkodliwych, aby dostać się do systemu.

Back-Up: To zapewnia Ci zapasowy instrument. Jeśli przypadkowo usunięte dowolny plik przez oprogramowanie, można łatwo przywrócić.

Image Hosted by ImageShack.us

Podręcznik użytkownika: Kompletna instalacja i praca Removal Tool Block.policeprotector.biz

Krok 1

Pobierz i zainstaluj oprogramowanie. To trwa kilka chwil, aby zainstalować, po którym można przejść do głównego interfejsu programu. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć na przycisk, który wyświetla “Skanowanie komputera”, w którym narzędzie do usuwania rozpocznie szukając malware w komputerze.

Krok 2

Image Hosted by ImageShack.us

Teraz po tym, Removal Tool Block.policeprotector.biz będzie uruchomienia skanowania na dysku twardym, aby zlokalizować zainfekowane przedmioty. Wszystkie zagrożenia są tak skanowane są wyświetlane w formacie miniatur, jak widać z opisu, w jaki sposób krytyczny element jest.

Krok 3

Image Hosted by ImageShack.us

Jest wbudowany w funkcji dostępnych nazwie “Spyware HelpDesk”. Funkcja ta pomaga uzyskać więcej informacji dotyczących spyware lub infekcji indeksowania wewnątrz systemu wraz z rozwiązaniem.

Krok 4

Image Hosted by ImageShack.us

Użyj “System Guard”, aby zablokować wszystkie złośliwe paszowych z wejściem komputera. Funkcja ta pomaga również zapobiegać atakom z malware, spyware i inne infekcje

 

Image Hosted by ImageShack.us